Dažniausi klausimai

Dažnai iš atvykstančių svečių sulaukiame įvairiausių klausimų, todėl sudarėme dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą su atsakymais. 

Klausimai ir atsakymai apie namelį ,,Kuršis”.

Namelyje (80 kv. m.) yra du miegamieji su dvigulėmis lovomis.Svetainė sujungta su virtuve. Esant reikalui, svetainėje stovinti sofa išsitiesia ir gali talpinti dar du žmonės. Taip pat turime kelias pristatomas lovas. Patogiausia 4-iems, daugiausia gali nakvoti iki 8-ių.

Taip, namelis yra pilnai apšiltintas ir yra tinkamas naudotis ištisus metus. Yra elektrinis grindinis šildymas. Taip pat koklinis židinys. Ar sodyba turi priėjimą prie vandens? Taip, turi privatų priėjimą prie Kuršių marių kranto.

Taip, namelyje yra virtuvė ir visko ko gali prireikti (kaitlentė, indai, puodai ir kiti maisto gaminimui reikalingis įrankiai. Taip pat lauke yra lauko židinys/ kepsninė su iešmais ir kepimo grotelėmis ir malkos. Ar yra lauko kepsninė? Taip. Terasoje yra lauko židinys/ kepsninė su iešmais, kepimo grotelėmis ir malkos.

Didelėje, dalinai įstiklintoje terasoje po stogu yra du stalai su suolais, hamakai, židinys/ kepsninė su iešmais ir kepimo grotelėmis, malkos. Ar galima žvejoti? Taip, prie pat namelio yra lieptelis nuo kurio galima žvejoti, kimba ešeriai ir raudės. Ar namelyje veikia internetas? Taip, internetas puikiai veikia.

Taip, namelyje yra malkinė prtis. Prie pat namo lieptelis maudynėms.

Taip, yra irklinė valtelė.

Taip , jei atsakote už jų išdaigas. Mokestis už augintinį-5 eur/para.

Atvykimo laikas nuo 15 val., išvykimo laikas iki 12 val.( galimas ir vėlyvas išvikimas iki 20 val. už papildomą mokestį.